I Świąteczne Zawody Pływackie

2015-12-12 11:46

11.12.2015 r. na basenie szkolnym odbyły się I Świąteczne Zawody Pływackie organizowane przez Uczniowski Klub Pływacki „Czwórka” Świdnica. W zawodach uczestniczyli uczniowie Szkół Podstawowych ze Świdnicy oraz Kluby Sportowe. Wszyscy rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych. Najmłodszym uczestnikiem zawodów byli Staś Stramek. Sponsorem zawodów była firma INDEKS Hurtownia Papiernicza w Słotwinie 62 oraz Urząd Miasta Świdnica. Wszyscy świetnie się bawili i godnie reprezentowali swoje szkoły i kluby. Wielu uczestników i trenerów zapowiedziało się na następne zawody w przyszłym roku, na które serdecznie zapraszamy.

Opłaty szkoleniowe

Wysokość miesięcznej opłaty szkoleniowej wynosi:
- 120 zł dla zawodników uczęszczających na treningi trzy razy w tygodniu.
- 100 zł dla zawodników uczęszczających na treningi dwa razy w tygodniu.
-  80 zł dla zawodników uczęszczających na treningi raz w tygodniu.
*ustala się zniżkę opłaty szkoleniowej dla rodzeństw, drugiego dziecka 50% niższej deklarowanej kwoty

Opłatę szkoleniową reguluje się z góry, do dnia 10 każdego miesiąca w okresie wrzesień-czerwiec, przelewem na konto:

UKS "Czwórka" Świdnica  |  Bank ING: 561050 1908 1000 0090 3069 7685  |  Tytuł przelewu: Imię i nazwisko dziecka