Debiut na Andrzejkowych Zawodach w Dzierżoniowie

2015-12-13 00:50

W środę, 28 listopada 2015 na basenie Miejskim Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyły się Andrzejkowe Zawody Pływackie organizowane przez Międzyszkolny Klub Sportowy 9-tka Dzierżoniów, gdzie nasza "Czwórka" debiutowała wśród kilkunastu klubów z regionu dolnośląskiego.
Reprezentantami UKS "Czwórka" byli: Alex Niemczyk, Stanisław Dzięcielski, Szymon Stramek, Amelia Ziemba, Zuzanna Olkowska, Maja Gołacka, Hania Kała, Maks Cegliński, Adrian Nizio oraz Bartosz Łopata.

Najlepsze miejsca zajęli:
- IV miejsce Alex Niemczyk st. grzbietowym (na dystansie 25m) z czasem 23,97;
- VI miejsce Stanisław Dzięcielski st. grzbietowym (na dystansie 50m) z czasem 58,19
- VII miejsce Adrian Nizio st. grzbietowym (na dystansie 50m) z czasem 1.02.74.

Pozostali zawodnicy klasyfikowani są w drugiej dziesiątce i były to dla nich pierwsze czasy życiowe w różnych kategoriach wiekowych.

Dokładne wyniki z zawodów dostępne w formacie Excel (plik xls ok. 300kB)

Opłaty szkoleniowe

Wysokość miesięcznej opłaty szkoleniowej wynosi:
- 250 zł dla zawodników uczęszczających na treningi trzy razy w tygodniu i więcej.
- 200 zł dla zawodników uczęszczających na treningi dwa razy w tygodniu.
- 160 zł dla zawodników uczęszczających na treningi raz w tygodniu.
*ustala się zniżkę opłaty szkoleniowej dla rodzeństw, drugiego dziecka 50% niższej deklarowanej kwoty

Opłatę szkoleniową reguluje się z góry, do dnia 10 każdego miesiąca w okresie wrzesień-czerwiec, przelewem na konto:

UKS "Czwórka" Świdnica  Numer konta: 20 1090 2369 0000 0001 4868 1941   Tytuł przelewu: Imię i nazwisko dziecka