Strona główna

V Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Osiecznicy

2018-02-12 13:12

10 lutego 2018 r. w V zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Osiecznicy nasza drużyna w składzie: Aleksandra Ceglińska, Maja Wojtowicz, Martyna Martyka, Krystian Jasiczek (debiut), Stanisław Stramek, Maksymilian Martyka, Szymon Mikus, Jacek Jeżewski, Stanisław Dzięcielski, Jakub Sowiński i Adrian Nizio.

W zawodach uczestniczyło ponad sześciuset zawodników z trzydziestu jeden klubów. Rywalizacja w poszczególnych kategoriach wiekowych, była bardzo wysoka, wszyscy nasi zawodnicy poprawili swoje czasy życiowe klasyfikując się na wysokich miejscach na tak dużą rywalizację.

W kat. 9 lat i młodsi

Dziewcząt: Maja Wojtowicz    25m st. grzbietowym czas 27.91 (22 miejsce)

                                             25m st. klasycznym czas  36.94 (16 miejsce)

Chłopcy: Maksymilian Martyka 25m st. grzbietowym czas23.57 (4 miejsce)

                                                 25m st. klasycznym czas 28.93 (4 miejsce)

                Krystian Jasiczek 25m st. grzbietowym czas 28.62 (15 miejsce)

              Stanisław Stramek 25m st. grzbietowym czas 29.39 (17 miejsce)

W kat. 10 lat.

Chłopcy: Szymon Mikus 50m st. dowolnym czas 43.90 (17 miejsce)

W kat. 11 lat.

Dziewcząt: Martyna Martyka 50m st. klasycznym czas 50.40 (6 miejsce)

                                              100m st. zmiennym czas 1.41.28 (13 miejsce)

W kat. 12 lat

Chłopcy: Stanisław Dzięcielski 50m st. dowolnym czas 36.20 (7 miejsce)

                                                  100m st. zmiennym czas 1.28.88 (5 miejsce)

                          Jacek Jeżewski 50m st. dowolnym czas 39.26 (13 miejsce)

                                                   100m st. grzbietowym czas 1.44.27 (5 miejsce)

                                                    50m st. klasycznym czas 50.83 ( 7 miejsce)

                         Jakub Sowiński 50m st. dowolnym czas 40.13 (15 miejsce)

                                                   50m st. klasycznym czas 53.26 (9 miejsce)

                          Adrian Nizio 50m st. dowolnym czas 40.25 (16 miejsce)

                                                 50m st. klasycznym czas 55.76 (12 miejsce)

W kat. 13 lat.

Dziewcząt: Aleksandra Ceglińska 50m st. dowolnym czas 37.03 (19 miejsce)

                                                      50m st. klasycznym czas 48.47 (10 miejsce)

Szczegóły wyników na stronie:

http://live.megatiming.pl/nadobny/2018/02_10_osiecznica/ResultList_27.pdf



Opłaty szkoleniowe

Wysokość miesięcznej opłaty szkoleniowej wynosi:
- 120 zł dla zawodników uczęszczających na treningi trzy razy w tygodniu.
- 100 zł dla zawodników uczęszczających na treningi dwa razy w tygodniu.
-  80 zł dla zawodników uczęszczających na treningi raz w tygodniu.
*ustala się zniżkę opłaty szkoleniowej dla rodzeństw, drugiego dziecka 50% niższej deklarowanej kwoty

Opłatę szkoleniową reguluje się z góry, do dnia 10 każdego miesiąca w okresie wrzesień-czerwiec, przelewem na konto:

UKS "Czwórka" Świdnica  |  Bank ING: 561050 1908 1000 0090 3069 7685  |  Tytuł przelewu: Imię i nazwisko dziecka